Yasemin Allen’ın bacağındaki morluk dikkat çekti! ‘Biri jilet, diğeri de masa kenarı’

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, geçtiğimiz haftalarda yeni sevgilisi ile gündeme gelmişti. Allen, kalbini eski bir FBI çalışanı olan Erdal Kaya’ya kaptırmıştı.

İkili atış talimi yaptıkları sırada verdikleri pozu eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarında paylaşarak, aşklarını ilan etmişti.

“YENGE DİYEBİLİRSİNİZ”

Bir takipçisi “Abi bu sefer yenge desek kızmazsın herhalde?” diye sorduğunda Erdal Kaya, “İlk defa onay veriyorum bu muhabbete. Şu ana kadar hiç yengeniz olmadı, ta ki bugüne kadar, şimdi diyebilirsiniz” ifadelerini kullanmıştı.

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Yasemin Kay Allen, son olarak 858 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

“SÜREKLİ BİR YERLERE ÇARPIYORUM”

Mavi, derin yırtmaçlı elbisesiyle kamera karşısına geçti. 34 yaşındaki ünlü ismin bacağındaki morluk ve yara bandı dikkat çekti.

Gönderisine “Sakar kız Candy… Biri jilet, diğeri de masa kenarı. Sürekli bir yerlere çarpıyorum” mesajını yazan güzel oyuncuya, 18 binden fazla beğeni geldi.

“ARTIK EN BÜYÜK HAYRANIN BENİM”

Takipçileri, Allen’a; “Bol bol nazar boncuğu o zaman”, “Masa kenarı suçlu” ve “Geçmiş olsun Yasemin” gibi mesajlar yazıldı.

Sevgilisi Erdal Kaya da Yasemin Kay Allen’nın pozlarına kayıtsız kalamayarak öpücük emojisiyle birlikte “Artık en büyük hayranın benim” yorumunu yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x