Galatasaray’dan Atalanta’nın Zaniolo teklifine yanıt! İşte istenen bonservis

Son iki sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarı – kırmızılılar hem gelecek hem de gidecek oyuncularla ilgili görüşmelerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.

İTALYA’DAKİ GÖRÜŞMELERİN DETAYLARI

Galatasaray’dan ayrılacak oyuncularla ilgili de görüşmeler devam ediyor. Bunların başında ise İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo geliyor. Atalanta ve Fiorentina’nın kadrosuna katmak istediği yıldız oyuncu için Atalanta 5 milyon Euro kiralama + 15 milyon Euro şartlı satın alma opsiyonlu bir teklif yapmıştı. Sarı – kırmızılılar bu teklifi reddetti.

İŞTE GALATASARAY’IN İSTEDİĞİ ÜCRET!

Galatasaray, 24 yaşındaki yıldız için satın alma maddesinin zorunlu olmasını ve 20 milyon Euro olmasını isteyerek ilk teklifi reddetti.

FIORENTINA DA VAZGEÇMİYOR

İtalyan yıldızı kadrosuna katmak isteyen takımlardan biri de, oyuncuyu alt yapısından yetiştiren Fiorentina… Mor Menekşelerin iki teklifi var. Biri Sofyan Amrabat + bir miktar bonservis bedeli. Diğer ise 17-18 milyon Euro bonservis bedeli. İki kulüple de görüşmeler devam ediyor.

İNGİLİZLER DE İZLİYOR

Nicolo Zaniolo geçen sezonu Premier Lig ekibi Aston Villa’da kiralık geçirmişti. Sık sık şans bulan yıldız oyuncuyla bazı İngiliz kulüpleri de ilgileniyor. Özellikle Fulham ve Wolverhampton’ın bu görüşmeleri takip ettiği iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir